Květen ve třídě ZŠ I.

Květen jsme zahájili čarodějnickou školou a naší novou paní učitelkou se na jeden den stala čarodějnice Bludimíra. Společně jsme přichystali Wellness pro maminky k jejich svátku. Maminky si užily v kosmetickém, kadeřnickém a masážním salónu, nechaly si udělat nehty a make up. Nechyběla ani kávička a zákusek. Velkou událostí byl sportovní den v rámci letošního výročí. Užili jsme si všechny aktivity. Nejvíce jsme řádili a motokárách. Navštívila nás lektorka RCPZ a tentokrát jsme si povídali o nebezpečí úrazů. Naposled jsme si protáhli tělo na atletických závodech a v červnu nás čeká vyvrcholení – Atletický parapohár. Krásné počasí nás láká ven, a tak jsme si přichystali první snídani v trávě a učení v přírodě.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana

tn_obrazek_19721.jpg